Kombi Hizmetlerimiz

Demirdöküm Kombi Servisi olarak istanbul un avrupa ve anadolu yakasına kombi ve petek temizleme hizmeti sunmaktadır. Periyodik olarak yaptırılması gereken kombi ve petek temizliği  hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize üstün özelliklerde kaliteli ve uygun fiyata servis imkanı sunmaktadır.

Kombi genel bakımlarını zamanında ve yerinde yaptırmak müşterilerimize muhakkak bir kazanç sağlamaktadır. Kombi bakımı demek yaşanacak kazaların ve hataların önüne geçmek için yapılması gereken en önemli işlemlerden biridir. Kombinizin zamanında yapılan genel bakımları hem kombinize uzun ömür katmakta hemde enerji ve doğalgaz yakma bakımından size artı sağlamaktadır.

Tabiki olmazsa olmaz işlemlerden biriside petek temizliğidir.Hasar görmüş petekler ve hava alınmamış petekler zamanla ısı kaybı ve doğalgazda fazla yakma olarak siz değerli müşterilerimize geri dönmektedir.Petek bakımının zamanında yapılması hem kombinizi rahatlatacak hemde size ısı kazanımı sağlayacaktır. Periyodik olarak bakımı yapılan petek temizlikleri müşterilerimize kesinlikle kar sağlamaktadır.Belirtilen bu unsurlar zamanında teknisyenler tarafından yapılırsa her zaman kazanan siz olursunuz.

Dikkat edilmesi gereken unsurlardan birisi ise kesinlikle ve kesinlikle kendi başınıza kombinize ve peteklerinize müdahale etmemenizdir. Mutlaka uzman bir ekip tarafından yapılması bizler tarafından tavsiye edilmektedir.Kombi ve petek temizliği yaptırmak için çağrı merkezimizden randevu almanız gerekmektedir. çağrı merkezi numaralarımız 0212 668 69 80 – 81 dir.

  • Kombi Bakım Aşamalar
  • Alev haznesinin kapağının Temizlenip gözeneklerin tamamen açılması
  • Kombi ateşleme bobininin veya müşürünün temizlenmesi
  • Gaz walf çıkış ayarlarının yapılması
  • Kombinin havasının kontrol edilerek gerekirse fazladan basınç uygulaması
  • Fan motorunun sökülerek temizlenmesi veya değişmesi
  • Isıtıcı sensörlerinin kontrol edilmesi veya yenilenmesi
  • Devir daim yapan pompanın kontrol edilmesi hata varsa düzeltilmesi
  • Bar ( su ) seviyesi kontrolü Düşük ise yükseltilmesi veya ayarlanması


Etiketler:


Yorumlar

Yorum yapın

HAVA DURUMU

CANAKKALE

DUYURULAR

demirdöküm servisi baymak kombi servisi demirdöküm servis ferroli servisi ferroli kombi servisi protherm servisi vaillant kombi servisi demirdöküm servisi dolcevita servisi Evden Eve Nakliyat Merkezi protherm servis