Demirdöküm Kombi Arıza Kodları

Demirdöküm kombilerin tüm modellerinde kombinin ekranı dediğimiz orta kısımda arızayı belli eden hata kodları yer almaktadır ve genelde bu durumları müşterilerimiz internete yazarak arıza kodlarını gidermeye uğraşmaktadır.bu durumlar ciddi problemlere yol açabilmektedir.
Müşterilerimize yönlendirme yaparken servis işlemi gerektirmeyen uygulamalarda müşterilerimize online olarak telefondan teknisyenlerimiz destek vermektedir. Kombiler teknoloji çağımızın en pahalı ısınma amaçlı kullanılan ürünlerin başında yer almaktadır. Uzman ekip dışında bir çok kullanıcının bu hataya düştüğünü gözlemledik. Kombinizin mutlaka uzman bir ekip tarafından kontrollerinin yapılası yada telefon üzerinden uzman bir teknisyen tarafından yönlendirmeler yapılarak sorun giderilmesi sizi büyük bir külfetten kurtaracaktır.
Kulaktan dolma ve internetten baktığınız  hata kodu giderme yazılarına itimat etmeyiniz mutlaka uzman bir teknisyenden destek alınız. kombinize geri dönüşü olmayan zararlar vermektense demirdöküm kombi servisini arayarak destek alabilirsiniz.0212 668 80-81 Parçaları pahalı olan kombiler genelde servislerde eş değer ürünler ile geçiştirmeye çalışılır.
Orijinal parçalar maliyetli olduğundan dolayı bir çok servis bu şekilde yan sanayi ürün kullanarak kullanıcıları ve yaptıkları işi riske sokmaktadırlar. Demirdöküm  servisi olarak hizmet veren firmamız takmış olduğu yedek parçalarda 1 yıl garanti sunmaktadır.
Demirdöküm kombinizde sizde bu şekilde bir hata ile karşılaşmış iseniz lütfen çağrı merkezimizi arayarak uzman teknisyenlerimiz den destek alınız. Çağrı merkezi numaralarımız 0212 668 69 80 -81 dir.
 

Kombi Arıza Kodları Hakkında Bilgi Almak İçin Lütfen Arayınız.

0212 668 69 80 

0212 668 69 81

 

 


Etiketler:


Yorumlar

Yorum yapın

HAVA DURUMU

CANAKKALE

DUYURULAR

demirdöküm servisi baymak kombi servisi demirdöküm servis ferroli servisi ferroli kombi servisi protherm servisi vaillant kombi servisi demirdöküm servisi dolcevita servisi Evden Eve Nakliyat Merkezi protherm servis